Palubky ceník

Palubka obkladová smrk A/B profil klasik

Palubka obkladová smrk A/B slouží k obkladu interiérů i exteriérů. Profil klasik je s krátkým perem. Dřevěné obkladové palubky smrk A/B profil klasik jsou vyrobeny z kvalitního smrkového dřeva a nejen že působí esteticky, ale také chrání stěny proti vhkosti a nepřízni počasí. Palubky se dodávají v přírodním stavu, před montáží je nutno materiál ošetřit nátěrem na dřevo. Dřevěné obkladové palubky smrk A/B profil klasik můžete použit k obkladu interiéru i exteriéru. Dřevěné obkladové palubky smrk A/B profil klasik se prodává v délkách 4 a 5 metrů pouze na celá balení.

Zjistit cenu Palubka obkladová smrk A/B profil klasik

Palubka obkladová smrk A/B profil tatran

Palubka obkladová smrk A/B slouží k obkladu interiérů i exteriérů. Profil tatran je s dlouhým perem. Palubka obkladová smrk A/B profil tatran je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva. Působí esteticky a chrání stěny proti vhkosti a nepřízni počasí. Obkladové palubky smrk A/B profil tatran vám dodáme se v přírodním stavu, před montáží je nutno materiál ošetřit nátěrem na dřevo. Obkladové palubky smrk A/B profil tatran můžete použít k obkladu interiéru i exteriéru. Obkladové palubky smrk A/B profil tatran se prodávájí v délkách 4 a 5 metrů pouze na celá balení.

Zjistit cenu Palubka obkladová smrk A/B profil tatran

Palubka podlahová smrk A/B podlahový profil

Palubka podlahová smrk A/B je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva, určena do interiéru. Palubky podlahové smrk A/B s podlahovým profilem se dodávají v přírodním stavu, před montáží je nutno materiál ošetřit nátěrem na dřevo. Podlahové palubky smrk A/B podlahový profil využijete na podlahy v interiéru. Palubky podlahové smrk A/B s podlahovým profilemse prodává v délkách 4 a 5 metrů a pouze na celá balení.

Zjistit cenu Palubka podlahová smrk A/B podlahový profil

Sdílejte článek Palubky ceník s přáteli